22000psi penukar haba sistem pembersih automatik hidro
Tekanan kadar: 1500BAR/22000PSI
Aliran air: 50L/min
Pemacu Enjin Diesel: 225kw, 6- silinder
untuk pembersihan penukar haba
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
Penerangan Produk
Teknologi utama produk
automatic tube cleaning system1
01.
Fetures utama
1. Reka bentuk ringan, mudah untuk menggerakkan peralatan pembersihan;
2. Boleh memandu dua senjata api lembut untuk bekerja pada masa yang sama;
3. Semasa pembersihan, kelajuan paip masuk dan saluran keluar boleh diselaraskan secara bebas;
4. Kecekapan pembersihan yang tinggi dan kelajuan cepat.
Peralatan ini direka dengan munasabah dan boleh berfungsi secara berterusan untuk masa yang lama.
automatic tube cleaning system2
automatic tube cleaning system3
Mesin dual-senjata automatik
automatic tube cleaning system4
Sistem pembersihan tiub asutomatik
automatic tube cleaning system5
Mesin tiga senjata automatik
Perbandingan kesan
hydro blasting machine12
Penyingkiran karat
automatic tube cleaning system6
Penyingkiran karat
automatic tube cleaning system7
Penyingkiran cat
Perkhidmatan yang disesuaikan untuk setiap pekerjaan
Parameter produk
Model
GYB -5 1500/50
Kelajuan pam
366 rpm
Pam tekanan tinggi
Pam Jenama Woma Jerman
Bahan Kepala Pam: Stainelss Steel
Pemacu motor frekuensi berubah -ubah
Kawalan Jauh Mula dan Berhenti
Tekanan kadar
1500 bar /22000 psi
Aliran air
50L/min
Plunger dia.
22mm
Pemacu motor elektrik
132kW, 3 fasa